text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
 • 3
60 пронајдени производи
CyberWeek2021mk BrzaIsporakaMKv1
PHILIPS BRI921/00 IPL депилатор
PHILIPS BRI921/00 IPL депилатор
19.999 ден
17.339 ден
 • PHILIPS BRI921/00 IPL депилатор,
  |
 • Проширен продолжеток за тело 4cm2,
 • Додаток за лице 2cm2,
 • Интегриран УВ филтер ја заштитува кожата од УВ зрачење,
 • Бренд: Philips. |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk BrzaIsporakaMKv1
PHILIPS BRI950/00 IPL депилатор
PHILIPS BRI950/00 IPL депилатор
29.599 ден
24.999 ден
 • PHILIPS BRI950/00 IPL депилатор,
  |
 • Проширен продолжеток за тело 4cm2,
 • Додаток за лице 2cm2,
 • Интегриран УВ филтер ја заштитува кожата од УВ зрачење,
 • Бренд: Philips. |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

Philips HC-3510/15 Машинка за потстрижување
Philips HC-3510/15 Машинка за потстрижување
1.949 ден
 • Philips HC-3510/15 Машинка за потстрижување
 • СЕЧИЛА ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК
 • 13 ПОСТАВКИ ЗА ДОЛЖИНА
 • РАБОТА САМО СО КАБЕЛ
 • ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2021

CyberWeek2021mk BrzaIsporakaMKv1
PHILIPS BRE225/00 Депилатор
PHILIPS BRE225/00 Депилатор
1.999 ден
1.599 ден
 • PHILIPS BRE225/00 Депилатор,
  |
 • Лесно за користење со ергономски дизајн,
 • Глава за депилација која може да се вади,
 • Напон 15V,
 • Бренд: Philips. |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

GORENJE Пегла за коса HS110PR
GORENJE Пегла за коса HS110PR
1.890 ден
 • GORENJE Пегла за коса HS110PR,
 • 360 степени на вртење,  
 • Дигитално подесување на температура,
 • Боја: Црвена,
 • Керамички плочки,
 • 2 години гаранција.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

GORENJE Фен за коса HD215PR
GORENJE Фен за коса HD215PR
1.990 ден
 • GORENJE Фен за коса HD215PR,
 • Моќност: 2.200W,  
 • Должина на кабел: 2метри,
 • Има јонизатор,
 • Заштита од прегревање,
 • 2 години гаранција.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

CyberWeek2021mk BrzaIsporakaMKv1
Panasonic EW-DM81-G503 електрична четка за заби
Panasonic EW-DM81-G503 електрична четка за заби
4.499 ден
2.949 ден
 • Panasonic EW-DM81-G503 електрична четка за заби
 • Дебелина од само 0.02mm
 • До 31.000 потези/минута
 • Два начини на четкање: меко и нормално
 • Бренд: Panasonic

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk brzaisporakaMK
Panasonic ER-GC63-H503 машинка за шишање
Panasonic ER-GC63-H503 машинка за шишање
3.199 ден
2.799 ден
 • Panasonic ER-GC63-H503 машинка за шишање
 • Должина на шишање: од 0,5mm до 20mm
 • Време на користење: 40 мин.
 • Време на полнење на батерија: 8 часа
 • Гаранција: 2 год.
 • Бренд: Panasonic

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

AEG Сет за маникир MPS 5693
AEG Сет за маникир MPS 5693
1.475 ден
1.299 ден
AEG Сет за маникир MPS 5693. Карактеристики: Практичен уред за козметичка нега на вашите раце и нозе Вклучување / исклучување на држачот 10 различни додатоци: -1 за полирање -2 дискови за отстранув...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

BOSCH Пегла за коса PHS 5193
BOSCH Пегла за коса PHS 5193
4.190 ден
2.990 ден
Карактеристики на BOSCH Пегла за коса PHS 5193:Керамичка грејна плоча за едномерно распоредување на температурата Температурата од 100- 200°C Термостат со дисплеј за индивидуално подесување на темп...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

SENCOR Тример за влакна SNC 101
SENCOR Тример за влакна SNC 101
570 ден
510 ден
 • SENCOR Тример за влакна SNC 101,
  |
 • Отстранува влакна од уши и нос,
 • Тример од нерѓосувачки челик ,
 •  Сетот вклучува : -четка за чистење, -постоље, -1 х АА батерија,
 • Бренд: SENCOR. |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

GORENJE HD203BG Фен за коса
GORENJE HD203BG Фен за коса
1.590 ден
GORENJE HD203BG Фен за коса Дополнителна нега со јонизатор/Филтер кој се отстранува/Moжност за закачување/Едноставна механичка контрола/Регулација на брзината: 2/Заштита од прегревање за дополнител...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2021

AEG Сет за убавина LBS 5676
AEG Сет за убавина LBS 5676
1.690 ден
1.490 ден
 • AEG Сет за убавина LBS 5676,
 • Маникир и педикир сет 2/1,  
 • маникир за нокти и 2 епилатори,
 • Додатоци: приврзок за полирање, приложување фини и груби,
 • конус за подесување тап и зашилен,
 • 4-ниво прекинувач за темелно и нежно отстранување на влакна,
 • 1 година гаранција.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

GORENJE HD213GG Фен за коса
GORENJE HD213GG Фен за коса
1.099 ден
GORENJE HD203BG Фен за коса Дополнителна нега со јонизатор/Филтер кој се отстранува/Moжност за закачување/Едноставна механичка контрола/Регулација на брзината: 2/Заштита од прегревање за дополнител...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2021

GORENJE Фигаро за коса HC19PR
GORENJE Фигаро за коса HC19PR
1.450 ден
1.150 ден
 • GORENJE Фигаро за коса HC19PR,
 • Моќност: 42W,  
 • 360 степени на ротација,
 • Дигитално подесување,
 • Заштита од прегревање,
 • 2 години гаранција.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2021

SENCOR Апарат за бричење SMS 2001 BK
SENCOR Апарат за бричење SMS 2001 BK
1.030 ден
925 ден
 • SENCOR Апарат за бричење SMS 2001 BK,
  |
 • Време за работа: 45 минути,
 • Самоостречки ножеви за сечење,
 • Две глави за бричење,
 • Бренд: SENCOR. |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

AEG Сет за убавина LBS 5691
AEG Сет за убавина LBS 5691
1.860 ден
1.640 ден
 • AEG Сет за убавина LBS 5691,
 • 4 додатоци: масажер, епилатор, четка и отстранувач на калус,  
 • Ергономска рачка,
 • Батерија(Ni-Mh): 2x600mAh,
 • Заштита од прегревање,
 • 1 година гаранција.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

Iskra MR-700 Машинка/тример за брада
Iskra MR-700 Машинка/тример за брада
999 ден
Iskra MR-700 Тример за брада

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

Iskra RFC-1306 (Blue) Батериска машинка за шишање
Iskra RFC-1306 (Blue) Батериска машинка за шишање
1.399 ден
Iskra RFC-1306 (Blue) Батериска машинка за шишање

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

BOSCH Фигаро за коса PHC 5363
BOSCH Фигаро за коса PHC 5363
3.250 ден
2.690 ден
Карактеристики на BOSCH Фигаро за коса PHC 5363: Боја: Црна Дисплеј спремен за употреба со зелена светилка Лизгачки прекинувач со контролно светло Брзо загревање 60 секунди Температурата од 140- 20...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

SENCOR Фен SHD 40 G
SENCOR Фен SHD 40 G
640 ден
SENCOR Фен SHD 40 G. Технички карактеристики: Патен фен за сушење 2 брзини Антибактериска површина Сребрен прекинувач Вклучен е насочувач за воздух Можност за закачување Работи на напон од: 230 V, ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

Philips QP6510/20 Машинка за потстрижување
Philips QP6510/20 Машинка за потстрижување
4.799 ден
 • Philips QP6510/20 Машинка за потстрижување
 • 12 ПОСТАВКИ ЗА ДОЛЖИНА
 • БРИЧЕЊЕ ВО КОЈА БИЛО НАСОКА
 • УНИКАТНА ТЕХНОЛОГИЈА ONEBLAD...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2021

brzaisporakaMK
PANASONIC ES-SL33-K503 апарат за бричење
PANASONIC ES-SL33-K503 апарат за бричење
3.099 ден
PANASONIC ES-SL33-K503 апарат за бричење има три зафати во фолија и исечени влаkна за совршено избричено лице. 1. Надворешни фолии: две надворешни сечила на фолија ги исекуваат влакната точно до ко...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk brzaisporakaMK
PANASONIC ES-RW31-K503, апарат за бричење
PANASONIC ES-RW31-K503, апарат за бричење
2.799 ден
2.399 ден
 • Panasonic ES-RW31-K503, апарат за бричење
 • Сечило 30° polished nano inner
 • Ротација на главата: 60°
 • Wet & Dry технологија (100% водоотпорен)
 • Гаранција: 2 год.
 • Бренд: Panasonic

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk BrzaIsporakaMKv1
Philips HC-3525/15 Машинка за потстрижување
Philips HC-3525/15 Машинка за потстрижување
1.899 ден
1.599 ден
 • Philips HC-3525/15 Машинка за потстрижување
 • СЕЧИЛА ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК
 • 13 ПОСТАВКИ ЗА ДОЛЖИНА
 • <...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

 • 1(current)
 • 2
 • 3