text.skipToContent text.skipToNavigation
BOSCH Машина за садови SMV 24AX00EIDEK000211248
23.400  ден
Цена
19.999  ден
BOSCH Машина за садови SMV 24AX00E. Технички карактеристики: Машина за садови Енергетска класа: A Број на комплети : 12 Бучава: 52 dB (A) re 1 pW Број на програми : 4 -Интензивна 70 ° C, Еко 50, 1 ...

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2020

BOSCH Машина за садови SMV 24AX00E. Технички карактеристики: Машина за садови Енергетска класа: A Број на комплети : 12 Бучава: 52 dB (A) re 1 pW Број на програми : 4 -Интензивна 70 ° C, Еко 50, 1 H 65 ° C,Pre-плакнење 3 температури Потрошувачка на вода: 11,7L ActiveWater хидрауличен систем Дозирање асистент EcoSilence диск инвертор мотор Aqua-Sensor-сензор за полнење Технологија за заштита на стакло: исклучително нежна нега на вашите деликатни чаши Автоматска детекција на детергенти Уред за промена на топлина Техника за наизменично испирање Самочистечки филтер со трослоен состав на филтрирање Кошница за прибор за јадење во долната корпа Горни полици за чаши (2x) XXL корпа-сребрена боја Управување одозгора Електронски приказ за преостанато време во минути Звучен сигнал за крај на перењето InfoLight Боја на дисплејот: црвена LED дисплеј за сол и средство за плакнење Систем за заштита на време Класа на ефикасност на сушење: A AquaStop Внатрешност од нерѓосувачки челик Димензии (В x Ш x Д): 815-875 x 600 x 550
Поставување на производот Самостоечки
Ширина 60 cm
Енергетска класа А
Бренд Bosch
Гаранција 5 год.
Тип на производ Машини за миење садови