text.skipToContent text.skipToNavigation

Favorit SI60-I14 Машина за садовиID EK000525567

Favorit SI60-I14 Машина за садовиID: EK000525567

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
17.239 ден

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

ПОЛУВГРАДНА МАШИНА ЗА САДОВИ SI60 – I14

 

 

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

В/Ш/Д 82,0CM/59,8CM/57,0CM

ПОЛУВГРАДНА СО ИНОКСЕН ПАНЕЛ

√  

МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ

12 СЕТА САДОВИ

ПРОГРАМИ

5

ТЕМПЕРАТУРА

4

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА

A ++

ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА НА ECO - ПРОГРАМА

12 L ВОДА

ЕНЕРГЕТСКА ПОТРОШУВАЧКА (ЗАВОСНО ОД ПРОГРАМА)

0,90 KWH – 1,55 KWH

ВНАТРЕШНОСТ

ИНОКС

МЕТАЛЕН ФИЛТЕР

√  

ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВА

√  

ON/OFF КОПЧЕ

√  

КОПЧЕ ЗА СЕЛЕКТИРАЊЕ НА ПРОГРАМИТЕ

КОПЧЕ ЗА ОДЛОЖУВАЊЕ НА ВРЕМЕТО ЗА МИЕЊЕ

3, 6 И 9 ЧАСА

ПОЛА ПОЛНЕЊЕ

ИНДИКАТОР ЗА НЕДОСТАТОК НА СОЛ

√  

ИНДИКАТОР ЗА НЕДОСТАТОК НА СЈАЈ

√  

ИНДИКАТОР ЗА ЗАВРШУВАЊЕ НА РАБОТАТА

√  

БУЧАВОСТ ПРИ РАБОТА

57 DB

БРЗ ПРОГРАМ

30 МИН. / 40 °C

Тип на производ Машини за миење садови
Бренд Favorit
Гаранција 2 год.
Енергетска класа А++
Поставување на производот Вграден
Potrošnja električne energije na 100 ciklusa 104 kWh
Потрошувачка на вода (за 1 циклус) 12 l
Бучавост (dB) 57 dB
Капацитет (број сетови на садови) 12
Број на програми 5
Брз проглрам Да
Еко програм Да
Автоматски програм Не
Интензивен програм Да
Поле за полнење Не
Одложен почеток на работа Да
Звучен сигнал за крај со работење Да
Автоматско отварање на врата Не
Индикатор средство за перење (сјај) Да
Индикатор за сол Да
Aquastop Да
Детска сигурносна заштита Не
Wifi поврзување Не
Висина 82 cm
Ширина 59.8 cm
Длабочина 57 cm
Нето тежина 32 kg
Бруто тежина 35 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!