text.skipToContent text.skipToNavigation
BEKO WTE6511B0 Машина за перењеIDEK000203712
12.999  ден
Цена
11.999  ден
BEKO WTE6511B0 Машина за перење. Карактеристики: Полнење:фронтално Енергетска класа:А+++ Капацитет:6kg Вртежи:1000 врт./min Програми:15 Одложен почеток:3h,6h,9h Child Lock Потрошувачка на енергија ...

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.07.2020

BEKO WTE6511B0 Машина за перење. Карактеристики: Полнење:фронтално Енергетска класа:А+++ Капацитет:6kg Вртежи:1000 врт./min Програми:15 Одложен почеток:3h,6h,9h Child Lock Потрошувачка на енергија годишно:152kWh Ниво на бучава:61/77dB Димензии:84x60x44cm
Број на вртежи 1000 okr/min
Длабочина на машината за перење Плитка
Капацитет на перење 6 kg
Полнење Предно
Енергетска класа A+++
Бренд Beko
Гаранција 5 год.
Тип на производ Машини за перење алишта