text.skipToContent text.skipToNavigation

Beko Машина за перење WTE6511BSID EK000370269

Beko Машина за перење WTE6511BSID: EK000370269

13.999 ден

Цена
11.999 ден

Beko Машина за перење WTE6511BS Енергетска класа: А+++ Капацитет: 6 kg Бр. на вртежи: 1000 Мотор: Стандарден Гаранција: 60 месеци Димензии (ВxШxД): 84x 60x 44 cm  Дознај повеќе

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • Beko Машина за перење WTE6511BS
 • Енергетска класа: A+++
 • Капацитет: 6kg
 • Гаранција: 5 години

   

  • Машина за перење
  • Полнење:фронтално
  • Енергетска класа:А+++
  • Капацитет:6kg
  • Вртежи:1000 врт./min
  • Програми:15
  • Одложен старт
  • Потрошувачка на вода годишно:9.799L
  • Потрошувачка на енергија годишно:152kWh
  • Ниво на бучава:61/77dB
Тип на производ Машини за перење алишта
Гаранција 5 год.
Бренд Beko
Енергетска класа A+++