text.skipToContent text.skipToNavigation

Beko WMY 71033 PTLMB3 Mашина за перењеIDEK000036797

Beko WMY 71033 PTLMB3 Mашина за перењеID:EK000036797

16.490 ден
Цена
15.299 ден
Beko WMY 71033 PTLMB3 Машина за перење Енергетска класа: А+++ Капацитет: 7 kg Бр. на вртежи: 1000 Мотор: Инвертер Гаранција: 60 месеци Димензии (ВxШxД): 84x 60x 55 cm  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 30.09.2021

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Beko WMY 71033 PTLMB3, машина за перење. Карактеристики: Aquafusion технологија, Полнење:фронтално, Енергетска класа:A+++, Капацитет:7kg, Вртежи:1000 во минута, Програми:15, Електронски контроли, Одложен почеток, Голема врата B13 XL, Потрошувачка на вода годишно:10.560литри, Потрошувачка на енергија годишно:171kWh, Ниво на бучава:60/75dB, Димензии:85x60x50cm, гаранција 60 месеци.

Тип на производ Машини за перење алишта
Гаранција 5 год.
Бренд Beko
Енергетска класа A+++
Полнење Предно
Капацитет на перење 7 kg
Длабочина на машината за перење Стандардна
Број на вртежи 1000 okr/min