text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE W6101/S, машина за перењеIDEK000033892
Цена
14.990 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

GORENJE W6101/S, машина за перење