text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
GORENJE W6723/S, машина за перењеIDEK000033902
Цена
16.990 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2020

GORENJE W6723/S, машина за перење