text.skipToContent text.skipToNavigation

LG F4WV308S6U, 8kg, 1400 врт./min, B машина за алиштаID EK000479458

LG F4WV308S6U, 8kg, 1400 врт./min, B машина за алиштаID: EK000479458

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
34.999 ден

LG F4WV308S6U, машина за алишта Инвертер Direct Drive мотор AI DD™ Steam™ Smart Diagnosis™ Полнење:фронтално LED дис...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
 • LG F4WV308S6U, машина за алишта
 • Инвертер Direct Drive мотор
 • AI DD™
 • Steam™
 • Smart Diagnosis™
 • Полнење:фронтално
 • LED дисплеј
 • Енергетска класа:B
 • Капацитет:8kg
 • Вртежи:1400 врт./min
 • Одложен почеток
 • Програми:14
 • Индикатор за времетраење на програмата
 • Потрошувачка на енергија по 100 kwh/циклуси:55 kwh
 • Потрошувачка на вода по (литри / циклус):48Л
 • Ниво на бучава:55/73dB
 • Димензии:85x60x56cm
Тип на производ Машини за перење алишта
Бренд LG
Гаранција 2 год.
Енергетска класа B
Вид на мотор Инвертер
Полнење Предно
Капацитет на перење 8 kg
Длабочина на машината за перење Стандардна
Број на вртежи 1400 okr/min
Висина 85 cm
Ширина 60 cm
Длабочина 56 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!