text.skipToContent text.skipToNavigation

VOX WM 552 Машина за перењеID EK000034187

VOX WM 552 Машина за перењеID: EK000034187

Цена
10.990 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VOX WM 552 Машина за перење,5кг,500 вртежи