text.skipToContent text.skipToNavigation
1 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
VIVAX HOME Машина за перење и сушење WDF-1408D616BS
VIVAX HOME Машина за перење и сушење WDF-1408D616BS
26.990 ден
  • VIVAX HOME WDF-1408D616BS Машина за перење и сушење
  • Енергетска класа за перење: А
  • Капацитет: 8kg
  • Капацитет на сушење: 6kg
  • Бр. на вртежи: 1400
  • Мотор: Стандарден
  • Гаранција: 36 месеци
  • Димензии (ВxШxД): 85 x 59.5 x 47.5 cm

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.06.2022