text.skipToContent text.skipToNavigation

Beko DS 8312 PX сушараID EK000473417

Beko DS 8312 PX сушараID: EK000473417

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

30.999 ден

Цена
24.999 ден

AquaWave акција Филтер за фузија Енергетска класа: А+ Дигитален дисплеј Капацитет: 8kg Димензии:84,6x59,7x56,8cm  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Тип на производ Машини за сушење алишта
Бренд Beko
Гаранција 5 год.
Боја Бела
Енергетска класа А+
Тип на сушара Кондензациска со топлинска пумпа
Капацитет на сушење 8 kg
Потрошувачка на ел. енергија 297 kWh/annum
Траење на циклусот на стандардна програма 197 min
Ниво на кондензациска ефикасност B
Бучавост (dB) 65 dB
Поставување на производот Самостоечки
Полнење Предно
Број на програми 15
Програм за едноставно пеглање Не
Програм на брзо сушење Не
Автоматско сушење по посакуван степен на сушење (AutoDry) Не
Програм Refresh Да
Функција на дополнително додавање на алишта Не
Одложен почеток на работа Да
Детска сигурносна заштита Да
Wifi поврзување Не
Висина 85 cm
Ширина 60 cm
Длабочина 57 cm
Нето тежина 40 kg
Бруто тежина 42 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!