text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
KONCAR Машина за сушење SR 7VKP0IDEK000080667
Цена
12.620  ден
KONCAR Машина за сушење алишта SR 7VKP0. Технички карактеристики: Енергетска класа: B Боја: Бела Капацитет на сушење: 1-7 kg Број на програми: 15 Гаранција: 36 месеци

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.10.2020

KONCAR Машина за сушење алишта SR 7VKP0. Технички карактеристики: Енергетска класа: B Боја: Бела Капацитет на сушење: 1-7 kg Број на програми: 15 Гаранција: 36 месеци
Капацитет на сушење 7 kg
Тип на сушара Кондензациска
Енергетска класа B
Бренд Končar
Гаранција 5 год.
Тип на производ Машини за сушење алишта