text.skipToContent text.skipToNavigation

GORENJE EC642CLI Стаклокерамичка плоча ClassicoID EK000256218

GORENJE EC642CLI Стаклокерамичка плоча ClassicoID: EK000256218

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

16.990 ден

Цена
15.290 ден

Тип на плоча: Стаклокерамичка Број зони за готвење: 5 L2 кеш (MB): Не Flexi Cook зона: Не Висина: 9.2 cm Ширина: 59,5 cm Длабочина: 51 cm Технички карактеристики на GORENJE EC642CLI Стаклокерамичка плоча Classico:Слонова коска Рамка на плочата 3 HiLight грејни зони + 1 HiLight двојна грејна зона лево напред: Круг 12/21 cm, 0.8/2.2 ...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.05.2024

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

МОДЕРНА HI-LIGHT ТЕХНОЛОГИЈА СО ДОПИР НА КЛАСИКА

 
Покрај трите грејачи со висока светлина, стаклокерамичката плоча има и грејач со двојна кружна површина што може да се прилагоди на тенџериња и тави со различни големини. Индикаторот за секоја зона за готвење ќе остане вклучен додека површината на зоната не се загрее. Мазната површина на плочата лесно се чисти, а рабовите се подигнати за да се спречи излевање.

Позади застарениот златен финиш на карактеристичните класични копчиња кои потсетуваат на нивните стари керамички претходници е модерна технологија која овозможува врвна удобност во контролата. Рачките се ергономски дизајнирани за пријатно држење.
Тип на производ Плочи за готвење
Бренд Gorenje
Гаранција 5 год.
Енергетска класа А
Тип на плоча Стаклокерамичка
Број зони за готвење 4
Flexi Cook зона Не
Висина 9.2 cm
Ширина 59.5 cm
Длабочина 51 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!