text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Toshiba Suzumi RAS-B22N3KV2-E1 [6.0KW} инвертер системIDEK000005913
Цена
84.890  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.10.2020

Ѕиден (hi wall) inverter клима уред, со интелегентно управување PWM и PAM модулација тип: TOSHIBA RAS-B22N3KV2-E1 / RAS-22N3AV2-E Suzumi Plus наменет за одржување на термичките параметри при климатизација на простори, AUTORESTART опција, можност за самодијагностицирање при дефект, високо ефикасна hybrid digital инвертерска технологија со најнова twin-rottary (16,18,22) компресорска технологија, предвиден за ѕидна монтажа.