text.skipToContent text.skipToNavigation
Intex 26336 Ultra XTR Frame 549x132cm монтажен базен со песочна пумпаIDEK000321390
69.999  ден
Цена
59.990  ден
Intex 26336 Ultra Frame 549x132cm монтажен базен со песочна пумпа. Карактеристики: Капацитет 26.423 литри (90%), димензии: 549x132cm, песочна филтер пумпа со капацитет 6.000 литри на час (Потребно е 5-6 саати да работи дневно), тежина 150кг. Време на склопуваењ 60 минути (мерено време ако склопуваат две лица). Упатство и ЦД со видео за склопување во пакувањето.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.07.2020

Intex 26336 Ultra Frame 549x132cm монтажен базен со песочна пумпа. Карактеристики: Капацитет 26.423 литри (90%), димензии: 549x132cm, песочна филтер пумпа со капацитет 6.000 литри на час (Потребно е 5-6 саати да работи дневно), тежина 150кг. Време на склопуваењ 60 минути (мерено време ако склопуваат две лица). Упатство и ЦД со видео за склопување во пакувањето.

Тип на производ Монтажни базени
Бренд Intex
Должина 549 cm
Капацитет на базенот 29423 l
Маса 150 kg
Ширина 549 cm
Висина 132 cm