text.skipToContent text.skipToNavigation
Душек-кревет Intex-68759 (152 x 203 x 22cm)IDEK000035895
Нашата најниска цена
1.400,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.12.2018

Душек-кревет Intex-68759 (152 x 203 x 22cm)
Бренд Intex
Тип на производ Базен