text.skipToContent text.skipToNavigation

Zašto kupovati na ekupi. Prednosti kupnje. Cijena, dostava, jednostavnost.


VILLAGER - 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

Со добри алати и машини секој може да биде мајстор. За по дома или професионално работење Villager се тука за да Ве опремат со машини и алати. Разновидна понуда со преку 115 производи кои почнуваат со цени веќе од 1.249 денари.


За Вас ги издвоивме 115+ најбараните производи на Villager. Искористете бесплатна достава за нарачки над 2.800 денари со попусти и плаќање до 24 рати.

Акцијата трае додека има на залиха.
Бидете безбедни со оригиналната 1 или 2 - годишна гаранција.

БАЗЕНИ - ДО 40% ПОПУСТ

Голема распродажба на базени и додатоци! Искористете ја одличната понуда и побрзајте бидејќи количините се ограничени!


За Вас ги издвоивме 25+ најбараните базени. Икористете бесплатна достава со попусти до 40%, плаќање до 24 рати БЕЗ КАМАТА!

Акцијата трае до 30.09.2023 или додека има на залиха.


 

ПЕРАЧИ ПОД ПРИТИСОК - ВЕЌЕ ОД 6.090 ДЕН.

Овие перачи под притисок Ви нудат решение за секој проблем со чистењето. Со години во Македонија кога мислите на машина за перење под притисок, мислите на Lavor, Villager или Stanley перачите кои можете да ги погледнете во оваа понуда.


За Вас ги издвоивме најпродаваните и најбараните модели на пазарот. Искористете бесплатна достава и плаќање до 24 рати без камата.


Акцијата трае додека има на залиха.

Бидете безбедни со оригиналната 1 или 2-годишна гаранција.

RACKAVY ПОЛИЦИ - ВЕЌЕ ОД 800 ДЕН.

Уредете си го домот, канцеларијата, подрумот или гаражата со полиците на Rackavy. Одличен квалитет со многу поволни цени. Нарачајте и до 24 рати, а имате и бесплатна достава за нарачки над 2.800 денари.


За Вас издвоивме неколку артикли по супер цени:

- VINTINO дрвена полица за вино за 800 денари.

- PURE дрвена полица со 3 рафтови за 2.100 денари.

- COSY метална полица со 5 рафтови за 2.700 денари.

ДОМ, ГРАДИНА И АЛАТИ

Се за уредување дома и градината по одлични цени!
Широк избор на алати и машини од реномирани брендови.
Уредете го вашиот двор и градина со нови косилки, разни градинарски алати, роштиљ, базени, градинарски мебел...
Доколку го уредувате интериерот еКупи има се што е потребно за вашиот дом: душеци за спиење, надзорни камери, мебел и многу други производи.Pročitaj više +