text.skipToContent text.skipToNavigation

Xiaomi Redmi 9C 2GB/32GB син смартфонIDEK000373477

Xiaomi Redmi 9C 2GB/32GB син смартфонID:EK000373477

Цена
6.499 ден
Xiaomi Redmi 9C син смартфон, 6,53" IPS LCD, 2GB/32GB, 13MP главна камера, Android 10.0 (Q).  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 29.10.2021

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • 6,5" HD+ големина на екран/li>
  • главна камера 13 MP + 2 MP
  • Android 10
  • Капацитет на батерија 5000 mAh
  • Гаранција 1 годинa
Тип на производ Стандардни мобилни телефони
Бренд Xiaomi
Боја Сина
Гаранција 1 год.
големина на екран 6.53 "
тип на екран 720x1600
Интерна меморија 32 GB
Проширлива меморија да microSD картица
RAM Меморија 2 GB
задна камера 13
предна камера 5
тип на процесор MediaTek
Тип на оперативен систем Android 10.0 (Q)
Оперативен систем Android
Висина 164.9 mm
Ширина 77 mm
Длабочина 9 mm