text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX Smart TV-32'' телевизорIDEK000222620
10.000,00 ден
Нашата најниска цена
8.099,00 ден
VIVAX Smart TV- 32S60T2S2SM телевизор дијагонала на екран (81.2 cm) , 1366 x 768, Android TV HD Ready 1366x768pix 200Hz CME, ANDROID 7.1 SMART 1/8GB Wi-Fi, DVB-T2 H.265 HEVC / 264 / DVB-S2 / DVB-...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.01.2020

VIVAX Smart TV- 32S60T2S2SM телевизор дијагонала на екран (81.2 cm) , 1366 x 768, Android TV HD Ready 1366x768pix 200Hz CME, ANDROID 7.1 SMART 1/8GB Wi-Fi, DVB-T2 H.265 HEVC / 264 / DVB-S2 / DVB-T MPEG4, ATV, USB PVR, A+ Енергетска класа, RF Антена, FSat Антена, 3xHDMI, CI+ Slot, Component YPbPr, SPDIF Coax Digital.

Гаранција 24 месеци.