text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo Yoga C340-14IML, 81TK008VRM (14"FHD TOUCH/i3/8GB/256GB SSD/W10 Home) лаптопIDEK000229407
Цена
36.990  ден
Lenovo Yoga C340-14IML, 81TK008VRM лаптоп. Екран:14" FHD IPS TOUCH 1920x1080p, Процесор: I3-10110U, RAM меморија: 8GB 2666MHz DDR4, soldered to systemboard, no sockets, Капацитет: 256GB M.2 SSD, Оп...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.04.2020

За купување на лаптоп или телевизор подаруваме 1.800ден!

За купување на лаптоп или телевизор до 31.03.2020 година ви подаруваме поклон бон во износ од 1.800ден. за наредна нарачка над 6.000ден.
Поклон бонот можете да го искористите до 30 дена од денот кога ќе го добиете, а важи за цел асортиман.
Lenovo Yoga C340-14IML, 81TK008VRM лаптоп. Екран:14" FHD IPS TOUCH 1920x1080p, Процесор: I3-10110U, RAM меморија: 8GB 2666MHz DDR4, soldered to systemboard, no sockets, Капацитет: 256GB M.2 SSD, Оперативен систем:Windows 10 HOME, Боја: Platinum, гаранција 24 месеци.
големина на екран 14 "
Бренд на процесор Intel
Серија на процесор Core I3
Модел на процесор Intel Core i3-10110U Processor (4M Cache, up to 4.10 GHz)
Брзина на процесор 2 GHz
Број на јадра во процесорот 2
RAM Меморија 8 GB
Тип на меморија DDR4
Капацитет SSD 1 256 GB
посебна графичка картица Не
тип на графичка картица Intel
Модел на графичка карта Intel UHD Graphics
модел на графички чипови Intel UHD Graphics
Оперативен систем Windows 10 Home
Бренд Lenovo
Тип на производ Лаптопи