text.skipToContent text.skipToNavigation

BEKO WTV 7622 XCW машина за перење ID EK000423190

BEKO WTV 7622 XCW машина за перење ID: EK000423190

Cyber Week акцијата трае од 28.11. од 9ч до 5.12. до 9ч или додека има на залиха.

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Искористете ја можноста за купување со дополнителни 10% попусти за следно купување од 7.10. од 00:00ч. до 5.12.2022. до 9ч. или додека има на залха.

21.999 ден

Цена
17.990 ден

BEKO WTV 7622 XCW Машина за перење Енергетска класа: A+++ Капацитет: 7 kg Бр. на вртежи: 1200 Мотор: Стандарден Гаранција: 60 месеци Д...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 06.12.2022

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • BEKO WTV 7622 XCW Машина за перење
 • Енергетска класа: A+++
 • Капацитет: 7 kg
 • Бр. на вртежи: 1200
 • Мотор: Стандарден
 • Гаранција: 60 месеци
 • Димензии (ВxШxД): 84x60x50cm

Технички спецификации:

 • Машина за перење WTV 7622 XCW
 • Енергетска класа:A+++
 • Капацитет:7kg
 • Вртежи:1200 врт./min
 • Програми:15
 • Дигитален дисплеј
 • Fast+™
 • OptiSense®
 • Одложен почеток
 • Потрошувачка на вода годишно:9899L
 • Потрошувачка на енергија годишно:173kWh
 • Ниво на бучава:63/77dB
 • Димензии:84x60x50cm
Тип на производ Машини за перење алишта
Бренд Beko
Енергетска класа A+++
Капацитет на перење 7 kg