text.skipToContent text.skipToNavigation

Мрежни диск - куќиште Д-Линк ДНС-320ЛВID EK000005834

Мрежни диск - куќиште Д-Линк ДНС-320ЛВID: EK000005834

Цена
5.865 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ДНС-320ЛВ Нетворк стораге куќиште за 2 kc 3.5" САТА диска, НАС. РАИД 0, РАИД 1, Дискови нису уклјучени. 1kc РЈ45 Гигабит Етхернет порт, 1kc УСБ порт (за диск, принтер или УПС), ФТП сервер, БитТоррент клијент, УПнП Медиа сервер, Тоол-лесс, Веб филе сервер, Оне-степ бацкуп, Греен - уштеда енергије, иТунес сервер, ФТП сервер, НФС сервер, Пеер-То-Пеер довнлоад енгине, Ремоте Аццесс, Нетворк Аццесс Манагемент, Сислог, Аппле Тиме Мацхине, Емаил алертс, Иахоо! Видгет, Повер манагемент.ми Д-Линк апликација
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!