text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Мрежни диск - куќиште Д-Линк СхареЦентер KUуаттро ДНС-345IDEK000003539
Цена
22.836  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.09.2020

ДНС-345- СхареЦентер KUуаттро - 4-Баи САТА Нетворк Стораге Енцлосуре НОВО! - Фоур 3.5 инцх САТА дриве баис (хард дриве нот инцлудед) - Оне РЈ-45 Гигабит Етхернет порт фор нетворк цоннецтивити - Оне УСБ порт фор Принт сервер анд УПС мониторинг - Буилт-ин ФТП сервер фор ремоте аццесс оф лоцал филес - Суппортс уни-цоде, усер/гроуп kuуота - Усер аццоунт датабасе, усер/гроуп аццесс цонтрол - Буилт-ин уПнП АВ Медиа Сервер суппорт фор Д-Линк Медиалоунге продуцтс - Буилт-ин ФТП сервер, иТунес сервер - Фоур дифферент хард дриве оператион модес: Стандард, ЈБОД, РАИД 0, РАИД 1, РАИД 5 - Веб манагемент виа ХТТП виа ани Јава-енаблед бровсер - Повер манагемент, Емаил алертс - Ауто диск сцаннинг, Дефраг фунцтион - Еаси Сеарцх Утилити фор еаси девице дисцовери анд диск маппинг - Алуминум хоусинг витх фан спеед цонтрол анд тхермал сенсор - ОЛЕД дисплаи - Суппортс Виндовс 2000, KCП, Виста