text.skipToContent text.skipToNavigation

Beko HIC 64404 T керамичка плотнаID EK000476050

Beko HIC 64404 T керамичка плотнаID: EK000476050

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
18.999 ден

Кружен сериграфски дизајн Витроцерамичен Автоматско исклучување Димензии: 60 x 3,7 x 51 cm Гаранција: 5 години  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Dimension Image  1 H D S
Dimension (cm)
3.7 Висина
58 Ширина
51 Длабочина
Број наБрој наБрој наБрој наБрој на
Електрични зони
Број на Електрични зони
4
Тип на површина за готвење Витроцерамичен Број на нивоа на готвење 9 Тип на дисплеј Текна контрола на допир Боја Црна
Технички спецификации
Serigraphy Design Circular
Ширина 60 cm
Висина 3.7 cm
Длабочина 51 cm
Тип на површина за готвење Витроцерамичен
Конфигурација на горилник 4 витроцерамски зони
Тип на дисплеј Текна контрола на допир
Број на нивоа на готвење 9
Вкупна електрична енергија 7000 W
Боја Црна
Тајмер Да
Дизајн на плочи за горење Стакло
Предна лева зона Ø120 W / 175 W / 210 mm - 800 W / 1600 W / 2300 W
Предна десна зона Ø160 mm - 1500 W
Задна лева зона Ø140 mm - 1200 W
Задна десна зона Ø140 mm / 250 mm - 1100 W / 2000 W
Број на електрички зони 4
Индикатор за преостаната топлина Да
Систем против прелевање Да
Автоматско исклучување Да
Детско заклучување Да
Волтажа 220 - 240 V
Фреквенција 50 Hz
Ширина 58 cm
Тежина 7.7 kg
Спакувана висина 12.5 cm
Спакувана ширина 65.5 cm
Спакувана длабочина 55.5 cm
Тежина на паќетот 8.7 kg
Димензии на ниша (ШxВxД) (мм) в×560×490
This content uses cookies to improve your experience. By continuing, you agree to this use. Learn More at https://www.flixmedia.com/privacy-notice
Тип на производ Плочи за готвење
Бренд Beko
Гаранција 5 год.
Тип на плоча Стаклокерамичка
Ширина 60 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!