text.skipToContent text.skipToNavigation
Zašto kupovati na ekupi. Prednosti kupnje. Cijena, dostava, jednostavnost.

АПАРАТИ ЗА ДОМАЌИНСТВО

Сите апарати за вашиот дом по најдобри цени на едно место!
Бела техника: Ладилници, замрзнувачи, машини за перење и сушење на алишта, машини за садови, шпорети, плочи за готвење, аспиратори, рерни, бојлери...
Греење и ладење: Камини, печки, печки на цврсто гориво, греалки, клима уреди, венитлатори, регулатори за влажност и прочистување на воздухот...
Мали кујнски апарати: Апарати за кафе, вакумирање, блендери, електрични скари, фритези, ел. бокали за вода, месорезници и сецкалки, микровални печки, миксери, мултиготвачи, мултипрактик, пекачи за леб, роботски правосмукалки, соковници, тостери, ваги...
Апарати за лична нега: Апарати за бричење, електрични четки, апарати за шишање, епилатори и депилатори, IPL апарати, пегла за коса, маникир и педикир, нега на кожа, фенови, фигаро и четки за коса...
Опремете го домот брзо и едноставно со врвните и реномирани брендови: Electrolux, Gorenje, Bosch, Končar, Philips, Vivax, iRobot, Rowenta,Sencor, Tefal, Arnica, Iskra... и најбитното е што испораката доаѓа на вашата врата.
Нарачај со бесплатна, брза и сигурна испорака!
Pročitaj više +