text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX VOX преносно радио CD-180W MARIDEK000291207
Цена
420  ден
VIVAX VOX преносно радио CD-180W MAR

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.04.2020

VIVAX VOX преносно радио CD-180W MAR
Бренд MS
Тип на производ Звучни и ТВ картички