text.skipToContent text.skipToNavigation
APPLE iPhone 8 Space Grey, 64 GBIDEK000064717
Нашата најниска цена
50.666,00 ден
APPLE iPhone 8 Space Grey, 64 GB. Каркатеристки: Најиздржливо стакло, отпорен на вода и песок според IP67 стандардот, подобрена камера со остар фокус, и подобрен 12MP сензор, безжично полнење, нова...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2020

APPLE iPhone 8 Space Grey, 64 GB. Каркатеристки: Најиздржливо стакло, отпорен на вода и песок според IP67 стандардот, подобрена камера со остар фокус, и подобрен 12MP сензор, безжично полнење, нова Retina HD диссплеј од 4,7". Процесор: Apple A11 Bionic, Задна камера 12MP, предна 7MP, Видео резолуција 2160p, Големина на екран 4,7", батерија Li-ion 1821 mAh, RAM 2GB, Интерна мемроја 64GB, димензии: 138.4 x 67.3 x 7.3 mm Ostalo Qi wireless punjenje, fast