text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX SMART Fly5 Lite Deep Black - смартфонIDEK000235515
6.999  ден
Цена
5.999  ден
Fly 5 Lite Deep Black, 5,71", HD+ IPS, 720*1520, Octa-Core, Интерна меморија 32GB, RAM 3GB, Android 9.0, 3G,4G (LTE),2G, задна камера 13 Mp+VGA, предна камера 8 Mp, Батерија 3000 mAh

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.07.2020Fly 5 Lite Deep Black, 5,71", HD+ IPS, 720*1520, Octa-Core, Интерна меморија 32GB, RAM 3GB, Android 9.0, 3G,4G (LTE),2G, задна камера 13 Mp+VGA, предна камера 8 Mp, Батерија 3000 mAh

 

 

 

Бренд Vivax
Тип на производ Стандардни мобилни телефони