text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX SMART Point X2 5.47", 16/3GB, 13/8MP, 4000mAh, црн смартфонIDEK000205785
7.499,00 ден
Нашата најниска цена
5.999,00 ден
VIVAX SMART Point X2 black смартфон. Спецификација: Екран: 5.47", 1440 x 720px 18:9 IPS, Процесор: Quad-Core , RAM: 3GB/16GB (max 128GB), Android 8.1 (Oreo), Камери: предна - 8MP, задна камера - 1...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX SMART Point X2 black смартфон. Спецификација: Екран: 5.47", 1440 x 720px 18:9 IPS, Процесор: Quad-Core , RAM: 3GB/16GB (max 128GB), Android 8.1 (Oreo), Камери: предна - 8MP, задна камера - 13MP, батерија 4.000mAh, 2G, 4G (LTE), 3G, Dual SIM card- micro + nano, Bluetooth 4,0, тежина 170гр., Fingerprint, slim design, до 13 часа разговор, димензии: 148,4х70,3х9,35mm. Гаранција 12 месеци.

Бренд Vivax
Тип на производ Мобилен телефон