text.skipToContent text.skipToNavigation

Xiaomi Redmi 9 4GB/64GB Carbon Grey смартфонIDEK000378515

Xiaomi Redmi 9 4GB/64GB Carbon Grey смартфонID:EK000378515

Со секој смартфон подаруваме гратис безжични слушалки!
Потребно е заедно со смартфонот да ги додадете и слушалките на линкот погоре.
Акцијата трае до 31.10 или додека има залиха.

11.499 ден
Цена
7.899 ден
Xiaomi Redmi 9 Carbon Grey боја 6,53" FHD+ 4GB/64GB 13MP главна камера Android 10.0 (Q)  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 21.10.2021

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • 6,53" Full HD+ големина на екран/li>
  • AI главна камера 13 MP+ 8MP+5MP+ 2MP
  • Mediatek Helio G80 Octa-core процесор
  • Капацитет на батерија 5020 mAh
  • Гаранција 1 годинa
Тип на производ Стандардни мобилни телефони
Бренд Xiaomi
Боја Сива
Гаранција 1 год.
големина на екран 6.53 "
тип на екран 1080x2340
Интерна меморија 64 GB
Проширлива меморија да microSD картица
RAM Меморија 4 GB
задна камера 13
предна камера 8 MP, f/2.0
тип на процесор MediaTek
Тип на оперативен систем Android 10.0 (Q)
Оперативен систем Android
Висина 163.3 mm
Ширина 77 mm
Длабочина 9.1 mm