text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
25 пронајдени производи
VIVAX SMART Fly5 Lite Deep Black - смартфон
VIVAX SMART Fly5 Lite Deep Black - смартфон
6.999  ден
5.999  ден
Fly 5 Lite Deep Black, 5,71", HD+ IPS, 720*1520, Octa-Core, Интерна меморија 32GB, RAM 3GB, Android 9.0, 3G,4G (LTE),2G, задна камера 13 Mp+VGA, предна камера 8 Mp, Батерија 3000 mAh

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2020

Xiaomi Redmi Note 8T 4/64 Moonshadow Grey смартфон
Xiaomi Redmi Note 8T 4/64 Moonshadow Grey смартфон
14.999  ден
DISPLAY Type IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors Size 6.3 inches, 97.4 cm2 (~80.2% screen-to-body ratio) Resolution 1080 x 2340 pixels, 19.5:9 ratio (~409 ppi density) Protection Corning Gor...

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2020

Xiaomi Mi A3 4/64 Not just Blue смартфон
Xiaomi Mi A3 4/64 Not just Blue смартфон
14.990  ден
Димензии на телефон: 153.5 x 71.9 x 8.5 mm (6.04 x 2.83 x 0.33 in) Тежина: 173.8 g (6.14 oz) Build Front/back glass (Gorilla Glass 5), plastic frame SIM Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) ЕК...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2020

Xiaomi Redmi Note 7 Nebula Red 4/64 смартфон
Xiaomi Redmi Note 7 Nebula Red 4/64 смартфон
13.490  ден
МЕМОРИЈА: 4 GB RAM | 64 GB ROM | Подржува до: 256 GB ЕКРАН: 16.0 cm (6.3 inch) FHD+ Display КАМЕРА: 48MP + 5MP | 13MP Front Camera БАТЕРИЈА: 4000 mAh Li-polymer ПРОЦЕСОР: Qualcomm Snapdragon 675 P...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2020

Xiaomi Redmi 8 3/32 Onyx Black смартфон
Xiaomi Redmi 8 3/32 Onyx Black смартфон
9.190  ден
Димензии на телефон: 156.5 x 75.4 x 9.4 mm (6.16 x 2.97 x 0.37 in) Тежина: 188 g (6.63 oz) SIM Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) Splash resistant Екран: IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2020

VIVAX SMART Fly5 Lite Polar Blue - смартфон
VIVAX SMART Fly5 Lite Polar Blue - смартфон
6.999  ден
5.999  ден
Fly 5 Lite Polar Blue, 5,71", HD+ IPS, 720*1520, Octa-Core, Интерна меморија 32GB, RAM 3GB, Android 9.0, 3G,4G (LTE),2G, Задна камера 13 Mp+VGA, Предна камера 8 Mp, Батерија 3000 mAh

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2020

Xiaomi Mi 9T Blue 6/64 смартфон
Xiaomi Mi 9T Blue 6/64 смартфон
20.490  ден
Димензии на телефонот: 156.7 x 74.3 x 8.8 mm (6.17 x 2.93 x 0.35 in) тежина: 191 g (6.74 oz) Build Front/back glass, aluminum frame SIM Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) ЕКРАН: AMOLED capacitive ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2020

Xiaomi Redmi 7A смартфон
Xiaomi Redmi 7A смартфон
6.990  ден
Мрежа: GSM / HSPA / LTE Во продажба од: 2019, May Status Available. Released 2019, June Димензии на телефонот: 146.3 x 70.4 x 9.6 mm (5.76 x 2.77 x 0.38 in) Тежина 165 g (5.82 oz) пластично куќишт...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2020

Xiaomi Mi 9 Piano Black 6/64 смартфон
Xiaomi Mi 9 Piano Black 6/64 смартфон
27.990  ден
Димензии на телефон: 157.5 x 74.7 x 7.6 mm (6.20 x 2.94 x 0.30 in) Тежина: 173 g (6.10 oz) Build Back glass (Gorilla Glass 5), aluminum frame (7000 series) SIM Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2020

Xiaomi Mi 9T Pro Carbon Black 6/128 GB смартфон
Xiaomi Mi 9T Pro Carbon Black 6/128 GB смартфон
27.990  ден
Димензии на телефонот: 156.7 x 74.3 x 8.8 mm (6.17 x 2.93 x 0.35 in) тежина на телефонот: 191 g (6.74 oz) Build Front/back glass (Gorilla Glass 5), aluminum frame SIM Dual SIM (Nano-SIM, dual stand...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2020

Xiaomi Redmi 7 3/32 Blue смартфон
Xiaomi Redmi 7 3/32 Blue смартфон
8.800  ден
Димензии на телефон: 158.7 x 75.6 x 8.5 mm (6.25 x 2.98 x 0.33 in) Тежина 180 g (6.35 oz) SIM Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) ЕКРАН IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors Size 6.26 inches, 9...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2020

Xiaomi Redmi Note 7 Neptune Blue 3/32 смартфон
Xiaomi Redmi Note 7 Neptune Blue 3/32 смартфон
10.490  ден
МЕМОРИЈА:3 GB RAM | 32 GB ROM | Поддржување на меморија: 256 GB ЕКРАН: 16.0 cm (6.3 inch) FHD+ Display 12MP + 2MP | 13MP Fr Предна Камера БАТЕРИЈА:4000 mAh Li-polymer ПРОЦЕСОР: Qualcomm Snapdragon...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2020

Xiaomi Redmi 8A 2/32 Midnight Black смартфон
Xiaomi Redmi 8A 2/32 Midnight Black смартфон
7.790  ден
Димензии на телефон:156.5 x 75.4 x 9.4 mm (6.16 x 2.97 x 0.37 in) тежина: 188 g (6.63 oz) Build Front glass, plastic body SIM Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) ЕКРАН: IPS LCD capacitive touchscree...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2020

Energizer E10 + OXO B мобилен телефон
Energizer E10 + OXO B мобилен телефон
999  ден
Energizer E10 + OXO B мобилен телефон. Карактеристики: Големан на екран 1.8", TFT, QQVGA (128 kc 160), Интерна меморија 32Мб, РАМ 32Мб, Mediatec, 2G, задна камера VGA

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.10.2020

VIVAX SMART Point X503 gray смартфон
VIVAX SMART Point X503 gray смартфон
6.999  ден
4.699  ден

VIVAX SMART Point X503 gray смартфон. Најновиот смартфон на VIVAX со одлични перформанси 5,7"(720*1440p) IPS LCD екран, Octa-Core процесор,

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2020

Xiaomi Redmi Note 7 Nebula Red 4/128 смартфон
Xiaomi Redmi Note 7 Nebula Red 4/128 смартфон
14.390  ден
Димензии на телефон: 159.2 x 75.2 x 8.1 mm (6.27 x 2.96 x 0.32 in) Тежина: 186 g (6.56 oz) Build Front/back glass (Gorilla Glass 5), plastic frame SIM Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) ЕКР...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2020

VIVAX SMART Point X503 blue смартфон
VIVAX SMART Point X503 blue смартфон
6.999  ден
4.699  ден

VIVAX SMART Point X503 blue смартфон. Најновиот смартфон на VIVAX со одлични перформанси 5,7"(720*1440p) IPS LCD екран, Octa-Core процесор,

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2020

Realme 5I 4GB/64GB зелен смартфон
Realme 5I 4GB/64GB зелен смартфон
9.199  ден
 • Realme 5I 4GB/64GB зелен смартфон,
 • Големина на екран 6,5" 720x1600pix.,
 • Меморија 64GB/4GB.,
 • Четири камери:12MP+ 8MP + 2MP + 2MP,
 • Оперативен Android 9.0 (Pie), 2год. гаранција.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2020

Realme 6 PRO 8GB/128GB црвен смартфон
Realme 6 PRO 8GB/128GB црвен смартфон
18.990  ден
 • Realme 6 PRO 8GB/128GB 90Hz црвен смартфон,
 • Големина на екран 6,6" 1080x2400pix.,
 • Меморија 128GB/8GB.,
 • Четири камери:64MP+ 12MP + 8MP + 2MP,
 • Оперативен Android 10.0 (Q), 2год. гаранција.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2020

Realme 6S 4GB/64GB 90Hz бел смартфон
Realme 6S 4GB/64GB 90Hz бел смартфон
11.690  ден
 • Realme 6S 4GB/64GB 90Hz бел смартфон,
 • Големина на екран 6,5" 1080x2400pix.,
 • Меморија 64GB/4GB.,
 • Четири камери:48MP+ 8MP + 2MP + 2MP,
 • Оперативен Android 10.0 (Q), 2год. гаранција.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2020

Realme 6 8GB/128GB син смартфон
Realme 6 8GB/128GB син смартфон
16.399  ден
 • Realme 6 8GB/128GB син 90Hz смартфон,
 • Големина на екран 6,5" 1080x2400pix.,
 • Меморија 128GB/8GB.,
 • Четири камери:64MP+ 8MP + 2MP + 2MP,
 • Оперативен Android 10.0 (Q), 2год. гаранција.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2020

Realme X3 SuperZoom 12GB/256GB син смартфон
Realme X3 SuperZoom 12GB/256GB син смартфон
27.290  ден
 • Realme X3 SuperZoom 12GB/256GB син смартфон,
 • Големина на екран 6,6" 1080x2400pix.,
 • Меморија 256GB/12GB.,
 • Четири камери:64MP+ 8MP + 8MP + 2MP,
 • Оперативен Android 10.0 (Q), 2год. гаранција.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2020

Realme 6S 4GB/64GB 90Hz црн смартфон
Realme 6S 4GB/64GB 90Hz црн смартфон
11.690  ден
 • Realme 6S 4GB/64GB 90Hz црн смартфон,
 • Големина на екран 6,5" 1080x2400pix.,
 • Меморија 64GB/4GB.,
 • Четири камери:48MP+ 8MP + 2MP + 2MP,
 • Оперативен Android 10.0 (Q), 2год. гаранција.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2020

Realme 6 PRO 8GB/128GB син смартфон
Realme 6 PRO 8GB/128GB син смартфон
18.990  ден
 • Realme 6 PRO 8GB/128GB син 90Hz смартфон,
 • Големина на екран 6,6" 1080x2400pix.,
 • Меморија 128GB/8GB.,
 • Четири камери:64MP+ 12MP + 8MP + 2MP,
 • Оперативен Android 10.0 (Q), 2год. гаранција.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2020

Energizer E241S + USB 8GB смартфон
Energizer E241S + USB 8GB смартфон
2.999  ден
MOB Energizer P550S BK, 5.5", LCD capacitive IPS, HD (720 x 1280), Quad-Core, Интерна Меморија 16GB, RAM 2GB, Задна Камера 13MP, Предна Камера 5MP, Батерија 5000 mAh, E241S

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.10.2020