text.skipToContent text.skipToNavigation
Panasonic TX-50GX550E Smart Ultra HD 50''-телевизорIDEK000229224
Цена
27.999  ден
Panasonic TX-50GX550E Smart Ultra HD 50''-телевизор - 4K Екран:126cm / Резолуција:3840×2160p, 4K-Ultra HD,Smart TV / DVB-T2/C HEVC H.265 / Енергетска класа: A+ / Hotel mode / Влезови: 2x hdmi, 2x ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.02.2020

Panasonic TX-50GX550E Smart Ultra HD 50''-телевизор - 4K Екран:126cm / Резолуција:3840×2160p, 4K-Ultra HD,Smart TV / DVB-T2/C HEVC H.265 / Енергетска класа: A+ / Hotel mode / Влезови: 2x hdmi, 2x usb,CI-slot, optical, lan, Wi-Fi. Со купениот телевизор следуваат два подароци: USB од 8GB и полнач за во кола
дијагонала 50"/127 cm 
резолуција 3840 x 2160 (4K) 
технологија LED 
Тип на ТВ SMART 
TV tuner DVB-T2/C/S2 
VESA standard 200 x 200 
вграден WiFI Да 
постоље Не 
Оперативен систем MyHomeScreen 
тип на екран n/a 
Бренд Panasonic 
Тип на производ Телевизори