text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX LED TV- 32'' телевизорIDEK000222617
8.000  ден
Цена
6.099  ден
VIVAX LED TV- 32S60T2 телевизор /тип на екран LED/ дијагонала на екран (81.2 cm)/Резолуција 720p HD Ready/ не е смарт,односно не поддржува Андроид/Стандардни контраст 4000:1/Време на реакција 5 m...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.04.2020

За купување на лаптоп или телевизор подаруваме 1.800ден!

За купување на лаптоп или телевизор до 31.03.2020 година ви подаруваме поклон бон во износ од 1.800ден. за наредна нарачка над 6.000ден.
Поклон бонот можете да го искористите до 30 дена од денот кога ќе го добиете, а важи за цел асортиман.

VIVAX LED TV- 32S60T2 телевизор /тип на екран LED/ дијагонала на екран (81.2 cm)/Резолуција 720p HD Ready/ не е смарт,односно не поддржува Андроид/Стандардни контраст 4000:1/Време на реакција 5 ms/ 200 Hz CME/Агол на гледање (H°/V°) 178/178 r /Дигитален тјунер DVB-T/C/T2 / PVR Da/ Формат на слика : 16:9
дијагонала 32"/82 cm
резолуција 1366 x 768 (HD+)
технологија LED
Тип на ТВ NON SMART
TV tuner DVB-T2/C
VESA standard 200 x 200
вграден WiFI Не
постоље Не
тип на екран n/a
Бренд Vivax
Тип на производ Телевизори