text.skipToContent text.skipToNavigation
1 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory
Xiaomi Mi AX9000 Рутер
Xiaomi Mi AX9000 Рутер
16.999 ден

15.190 ден

  • Бренд: Xiaomi
  • Тип на производ: Рутер
  • Максимална брзина: 4804 Mbps
  • 160MHz пропусен
  • 4K QAM

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.12.2023