text.skipToContent text.skipToNavigation
16 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
ASUS ASUS RT-AX53U рутер
ASUS ASUS RT-AX53U рутер

3.588 ден

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
ASUS RT-AX57 рутер
ASUS RT-AX57 рутер

5.646 ден

ASUS RT-AX57 (AX3000) Проширлив рутер со двоен опсег WiFi 6, мрежна безбедност без претплата, инстант заштита, напредни родителски контроли, вграден VPN, компатибилен со AiMesh, игри и стриминг, па...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
ASUS RT-AX1800U рутер
ASUS RT-AX1800U рутер

3.588 ден

 

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
Aruba Instant On 1830 24G 12p Class4 PoE 2SFP 195W Switch
Aruba Instant On 1830 24G 12p Class4 PoE 2SFP 195W Switch

20.708 ден

Aruba Instant On 1830 

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
Aruba Instant On 1830 48G 24p Class4 PoE 4SFP 370W Switch
Aruba Instant On 1830 48G 24p Class4 PoE 4SFP 370W Switch

40.129 ден

Aruba Instant On 1830 

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
Intellinet 319744  Patch,кабел Cat5e compatible, U/UTP, 2m жолта боја
Intellinet 319744 Patch,кабел Cat5e compatible, U/UTP, 2m жолта боја

54 ден

319744 , Мрежен кабел, Cat5e компатибилен, CCA, U/UTP, PVC, 2 m, Жолта

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
Intellinet 318990 patch кабел 2m Cat.5e UTP PVC зелена боја
Intellinet 318990 patch кабел 2m Cat.5e UTP PVC зелена боја

54 ден

318990, Кабел тип U/UTP, Категорија Cat.5e, Должина 2 m, Конектори RJ45

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
Intellinet 319836 patch кабел 5m Cat.5e UTP PVC зелена боја
Intellinet 319836 patch кабел 5m Cat.5e UTP PVC зелена боја

85 ден

319836, Кабел тип U/UTP, Категорија Cat.5e, Должина 5 m, Конектори RJ45

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
Intellinet 318945 patch кабел 1m Cat.5e UTP PVC зелена боја
Intellinet 318945 patch кабел 1m Cat.5e UTP PVC зелена боја

39 ден

318945, Тип кабел U/UTP, Категорија Cat.5e, Должина 1 m, Конектори RJ45

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
MS UTP -> UTP Cat6, 10m, N-RR31000, сива боја
MS UTP -> UTP Cat6, 10m, N-RR31000, сива боја

160 ден

Кабел N-RR31000, Тип на кабел: UTP, Конектори: RJ 45, Должина: 10,0 m, Боја: сива

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
MS UTP -> UTP Cat6, 2m, N-RR3200 мрежен кабел
MS UTP -> UTP Cat6, 2m, N-RR3200 мрежен кабел

50 ден

MS CABLE 3,5mm -> 3,5mm, Материјал: TPE Должина: 1,0 m, сребрен

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
IMOU HX21 2.4GHz & 5GHz рутер
IMOU HX21 2.4GHz & 5GHz рутер

3.492 ден

IMOU RUTER HX21 2.4GHz и 5GHz, Wi-Fi6 со двоен опсег, брзина до AX3000 (574+2402Mbps), 5 надворешни антени од 5dBi, 1x Gigabit WAN, 3x Gigabit LAN конекции: Максимум 1214 ROM, препорачани клиенти, ...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
UTP Cat7, Retractable, 1,5m, MSI кабел
UTP Cat7, Retractable, 1,5m, MSI кабел

599 ден

  • Должина: 1,5 метри
  • Кабел кој се повлекува
  • Практичен
  • Уреден изглед

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Xiaomi Mi AX9000 Рутер
Xiaomi Mi AX9000 Рутер

16.999 ден

  • Бренд: Xiaomi
  • Тип на производ: Рутер
  • Максимална брзина: 4804 Mbps
  • 160MHz пропусен
  • 4K QAM

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
Manhattan KVM 4 портен свич
Manhattan KVM 4 портен свич

4.814 ден

4-Port Compact KVM Switch, USB, with Cables and Audio Support

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.06.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
D-Link DGS-1008MP свич
D-Link DGS-1008MP свич

9.647 ден

ДГС-1008МП, 8kc 10/100/1000Мбпс , сви портови су ПоЕ, ПоЕ оутпут 30В/порт 8 kc Ауто МДИ/МДИKC, десктоп, фиксна конфигурација, 1У, унаманагед, Лаиер 2, 11" рацкмонут, напајањ вањко

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.06.2024