text.skipToContent text.skipToNavigation
HP 250 G7, 6BP44EA i3/4GB/1TB/MX110 2GB лаптоп + ГРАТИС торбаIDEK000224809
23.528  ден
Цена
19.999  ден
HP 250 G7, 6BP44EA лаптоп. Екран:15,6" HD, Процесор: i3-7020U, RAM меморија: 4GB, Капацитет: 1TB HDD , GeForce MX110 2GБ, Оперативен систем: FREE DOS, Боја: црна, гаранција 12 месеци.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.07.2020

Lenovo G500 Black - Intel® Pentium® 2020M Processor (2M Cache, 2.40 GHz)/ 4GB DDR3/ 500GB HDD 5400rpm/ 15,6 WXGA LED Glare 1366x768/ Camera/ Integrated GPU/ DVD-RW/ Wi-Fi/ 6cell/ HDMI/ BT/ Card reader/ DOS