text.skipToContent text.skipToNavigation
HP 250 G7, 6BP44EA i3/4GB/1TB/MX110 2GB лаптоп + ГРАТИС торбаIDEK000224809
23.528,00 ден
Нашата најниска цена
19.999,00 ден
HP 250 G7, 6BP44EA лаптоп. Екран:15,6" HD, Процесор: i3-7020U, RAM меморија: 4GB, Капацитет: 1TB HDD , GeForce MX110 2GБ, Оперативен систем: FREE DOS, Боја: црна, гаранција 12 месеци.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.12.2019

Нов лаптоп за ваш успех!

HP 250 G7 продолжува со серија на буџетски лаптопи со нов дизајн, но ја задржува основната смисла на оваа серија а тоа е да овозможи издржливост, елеганција и пристапна цена. Дизајниран е за работа во движење, HP 250 G7 лаптопот нуди проврени INTEL процесори спакувани во куќиште кое е направено да трае.

Кратки спецификации:

HP 250 G7, 6BP44EA лаптоп. Екран:15,6" HD, Процесор: i3-7020U, RAM меморија: 4GB, Капацитет: 1TB HDD , GeForce MX110 2GБ, Оперативен систем: FREE DOS, Боја: црна, гаранција 12 месеци.

Големина на екранот 15,6 "
Тип на процесори Intel
Процесор Intel Core i3
Работна меморија (RAM) 4 GB
Тип на хард диск HDD
Капацитет на диск 1 TB
Боја Црна
Бренд Hp
Гаранција 1 година
Тип на производ Лаптоп