text.skipToContent text.skipToNavigation

Принт сервер мутлифункцијски Д-Линк ДПР-1020ID EK000005203

Принт сервер мутлифункцијски Д-Линк ДПР-1020ID: EK000005203

Цена
2.856 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Д-Линк принт сервер са подршком за мултифункцијске уреѓаја, подржава скенирањ и фаkc функцију уз подршку за ГДИ принтере. 1kc 10/100Мбпс Етхернет порт, 1 kc УСБ 2.0 Подршка за ТЦП/ИП, Нет БЕУИ и Аппле Талк протоколе и Интернет Принтинг Протоцол (ИПП) за далјински испис.