text.skipToContent text.skipToNavigation
EZIO INOX Вертикално буре за вино 180 литриIDEK000037295
Цена
9.900  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.08.2020

EZIO INOX Вертикално буре за вино 180 литри