text.skipToContent text.skipToNavigation

Gymbit Door Bar Фитнес реквизитID EK000036236

Gymbit Door Bar Фитнес реквизитID: EK000036236

Цена
790 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доколку барате шипка која е удобна и штеди простор, тогаш Gymbit Door Bar е идеален за вас. Претворете ја рамката од вратата во место за вежбање. Оваа шипка е направена од челик со хромирана рамка и има дел од пена на кој треба да ги поставите рацете. Овој реквизит е направен за да биде неверојатно силен и удобен за употреба. Се прилагодува на рамки од врати со ширина до 100 см, што значи дека се вклопува на речиси секоја врата.