text.skipToContent text.skipToNavigation

isporuka odmah

Нашата цел е да се осигураме вашата нарачка да ја спакуваме и испорачаме истиот ден кога ќе ја извршите.

Горди сме што имаме сопствен магациски простор во Визбегово од каде што ги испорачуваме сите наши нарачки. 

Внимаваме артиклите да бидат добро спакувани како би ги избегнале сите можни оштетувања при транспортот. 

„ЗНАЕМЕ ДЕКА ВРЕМЕТО НА ИСПОРАКА Е ВАЖНО!”

besplatna dostava

Со достава ја покриваме цела Македонија!

Бесплатно ги доставуваме сите нарачки со вредност над 2999 ден!

99 ден плаќате за достава ако нарачката е со помала вредност од 2999 ден, но веруваме дека нашата понуда ви нуди голем избор на артикли кои ја надминуваат вредноста да за да избегнете плаќање на достава и удобно да купувате од вашиот дом. 

„ ЗНАЕМЕ ДЕКА Е ПОЛЕСНО АКО НЕКОЈ ДРУГ ВОЗИ НАМЕСТО ВАС!”

ista cijena na 12 rata

Агентите во корисничката подршка тука се за вас!
- Достапни на телефон, чет и e-mail
- Секој работен ден 8 – 16h

Помош при купување
- Советување при избор на артикли
- Користење на сајтот
- Детали за испорака и начин на плаќање

Горди сме на:
- Сигурност при плаќање
- Брза реакција при рекламација
- Одговорност према клиентите за оштета

„ИМАМЕ ШАНСА САМО АКО СМЕ НАЈДОБРИ!”

povrat u 14 dana

Едноставен процес на поврат во рок од 14 дена од купувањето.

Доколку нарачаниот производ е неисправен и не одговара според описот на страната или едноставно не ги исполнува вашите очекувања, постои можност во рок од 14 дена од купувањето да се направи замена или поврат на производот. 

„СИГУРНО КУПУВАЊЕ И ПОСЛЕ ПРОДАЖБАТА!”

dostava u stan

Габаритните производи е тешко и несигурно да се носат до домот, посебно ако живеете на некој од повисоките катови во вашата зграда, а исто така зградата да нема лифт! Одзема слободно време и енергија која може да ја искористите на други работи. Без паника, оставете го тоа на нас бидејќи еКупи нуди БЕСПЛАТНА достава во стан во град Скопје. 

Погледнете кои се категории се вкучени во оваа услуга.
 

„ГРИЖАТА ЗА ГОЛЕМИ И ТЕШКИ ПАКЕТИ ОСТАВЕТЕ ЈА НАС!”

ekupi&pokupi

еКупи од сега ви нуди лично преземање на купените производи во новиот еКупи&преземи pick up point на адреса Јадранска Магистрала бр.12, во Скопје.

Предности:
Без трошоци за испорака 
Флексибилност 
Одлична локација и достапен паркинг
Преземање нареден ден 


Повеќе прочитајте тука.

„OД СЕГА СМЕ ОВДЕ... ВО КОМШИИ!

Вашата интернет продавница 02 3202 900 info@ekupi.mk