text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
 • 3
207 пронајдени производи
BrzaisporakaArtikliMK BrzaIsporakaMKv1
Vivax сет Правосмукалка VC-1606 + Пегла IR-2200SS.
Vivax сет Правосмукалка VC-1606 + Пегла IR-2200SS.
3.298 ден
2.999 ден
Vivax Home сет: Правосмукалка VIVAX HOME VC-1606 + Пегла VIVAX HOME IR-2200SS. Правосмукалка VIVAX HOME VC-1606 е со едноставен и модерен дизајн и моќност од 1600W, сосема доволно за да ги задоволи...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.10.2021

Iskra AF-32Q фритеза на топол воздух
Iskra AF-32Q фритеза на топол воздух
7.199 ден
• Фритеза на топол воздух • јачина: 1500W • моќност: 220V-240V~50/60Hz • капацитет на сад: 3.2 L • тајмер: do 60 min • термостат: 80-200°C • автоматско исклучување • LED дисплеј • припрема на ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.10.2021

BrzaIsporakaMKv1
VIVAX електрично ѓезве за кафе CM-1000B + Шољи сет For Him and For Her
VIVAX електрично ѓезве за кафе CM-1000B + Шољи сет For Him and For Her
1.460 ден
699 ден
 • VIVAX електрично ѓезве за кафе CM-1000B + Шољи сет For Him and For Her.
 • Моќност: 1.000W  
 • Капацитет: 400мл  
 • Керамички шољи за неа и за него,
 • 1 година гаранција

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.10.2021

OptimalTEMPPhilips
PHILIPS GC-7808/40 Пегла со парен генератор
PHILIPS GC-7808/40 Пегла со парен генератор
12.299 ден
10.299 ден
 • PHILIPS GC-7808/40 Пегла со парен генератор,
 • Моќност: 2.400W  
 • Притисок: 5,3 бари,  
 • Резервоар 1.500мл,
 • Количина на пареа до 280 гр.,
 • 2 години гаранција

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.10.2021

GORENJE WCM702PW апарат за вафли и мафини
GORENJE WCM702PW апарат за вафли и мафини
2.550 ден
 • GORENJE WCM702PW апарат за вафли и мафини,
 • Еднострани плочи кои се вадат,  
 • Плочи за: мафини и вафли,
 • Моќност: 700W,
 • 2 години гаранција.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.10.2021

ISKRA FS-9017A Машина за сецкање
ISKRA FS-9017A Машина за сецкање
4.490 ден
ISKRA FS-9017A Машина за сецкање. Технички карактеристики: • напон: 220-240V~50/60Hz • јачина:150W • Дијаметар на нож: Ø 189 mm • Нож од нерѓосувачки челик • должина на сечење: 160-170 mm • дебелин...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.10.2021

ISKRA THMGD500A Мелница за месо и домати 1200W
ISKRA THMGD500A Мелница за месо и домати 1200W
4.499 ден
 • ISKRA THMGD500A Мелница за месо и домати 1200W,
 • Моќност: 1.200W  
 • Стапка на проток: 1,6 кг/мин,  
 • 3 алатки за месо мелница,
 • Опција за цедење на домати,
 • 2 години гаранција

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.10.2021

ISKRA HM-10 Повеќенаменски готвач
ISKRA HM-10 Повеќенаменски готвач
3.999 ден
ISKRA HM-10 Повеќенаменски готвач. Технички карактеристики: • јачина: 1000-1200W • моќност: 220-240V~50/60Hz • капацитет: 6L • тајмер • внатрешност од нелеплив материјал • бакелитна рачка • заштеда...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.10.2021

ARNICA BORA 4000 Правосмукалка
ARNICA BORA 4000 Правосмукалка
7.299 ден
ARNICA BORA 4000 Правосмукалка

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.10.2021

BrzaIsporakaMKv1
GORENJЕ BN1000W Nutri Power блендер
GORENJЕ BN1000W Nutri Power блендер
4.590 ден
4.390 ден
 • GORENJЕ BN1000W Nutri Power блендер,
 • Моќност: 1000 W,
 • 20.000 вртежи во минута,
 • Гаранција: 24 месеци.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.10.2021

BrzaIsporakaMKv1
Iskra HB-01S Мини блендер
Iskra HB-01S Мини блендер
1.753 ден
1.390 ден
 • Iskra HB-01S Мини блендер,
 • 2 брзини на подесување,
 • Нож од нерѓосувачки челик,
 • Ергономски дизајн,
 • Моќност 200 вати,
 • Напон 15V,
 • Гаранција 2 години.
  |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.10.2021

BrzaIsporakaMKv1
Electrolux парна станица E6ST1-4PP
Electrolux парна станица E6ST1-4PP
8.999 ден
6.290 ден
 • Electrolux парна станица E6ST1-4PP,
 • Моќност 2.400W,
 • Притисок на пареа 5 бари,
 • 300g удар на пареа,
 • 0-95 g/min варијабилна пареа,
 • 4 care програма...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.10.2021

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
TEFAL PF210138 Апарат за печење леб
TEFAL PF210138 Апарат за печење леб
6.999 ден
 • TEFAL PF210138 Апарат за печење леб.
 • Моќност на грејачот: 650 W  
 • Број на oднапред дефинирани програми: 12  
 • Книга со рецепти,
 • 2 години гаранција

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.10.2021

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Lenovo E1 Vacuum Cleaner Robot роботска правосмукалка
Lenovo E1 Vacuum Cleaner Robot роботска правосмукалка
15.990 ден
 • Lenovo E1 Vacuum Cleaner Robot роботска правосмукалка,
 • Wi-Fi начин на поврзување,  
 • Капацитет на садот: 300мл,
 • Моќност на моторот 1,400pa,
 • Моќност батерија: 14,4V/2600mAh,
 • 2 години гаранција.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.10.2021

brzaisporakaMK
VIVAX HOME апарат за кафе CM-700TG
VIVAX HOME апарат за кафе CM-700TG
1.499 ден
 • VIVAX HOME апарат за кафе CM-700TG,
  |
 • Моќност 700W, |
 • Филтер кој се мие, LED дисплеј,
 • Капацитет на термо чашата 0,42литри,
 • Една термо чаша со капак за носење.
  |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 21.10.2021

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Mi Robot Vacuum Mop Essential роботска правосмукалка
Mi Robot Vacuum Mop Essential роботска правосмукалка
13.599 ден
 • Mi Robot Vacuum Mop Essential Правосмукалка
 • Капацитет на батеријата: 2500 mAh,
 • Ви овозможува да исчистите до 90 m2,

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 21.10.2021

Gorenje Правосмукалка VC1821PSWBU
Gorenje Правосмукалка VC1821PSWBU
4.090 ден
 • Gorenje Правосмукалка VC1821PSWBU
 • За суво чистење
 • Mоќност на моторот: 1800 W
 • Гаранциј...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.10.2021

Gorenje Правосмукалка VC1411CXW
Gorenje Правосмукалка VC1411CXW
2.890 ден
 • Gorenje Правосмукалка VC1411CXW
 • За суво чистење
 • Mоќност на моторот: 1400 W
 • <...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.10.2021

Gorenje Правосмукалка VCEB01GAWWF
Gorenje Правосмукалка VCEB01GAWWF
7.790 ден
6.990 ден
 • Gorenje Правосмукалка VCEB01GAWWF
 • За суво чистење
 • Моќ на всисување: 92 W
 • Гаранција: 24 месеци

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.10.2021

Iskra GR 810 плинска скара
Iskra GR 810 плинска скара
2.999 ден
 • Iskra GR-810 Плинска скара
 • Моќност: 2.55kW
 • Дијаметар за печење: Ø 44 cm
 • Отстранливa емајлиранa плотна со рачки
 • За надворешна употреба
 • Поврзување за гас: 8 mm
 • притисок (mmHg): 30, 28-30 / 37

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.10.2021

Iskra HY-1302 smoothie maker
Iskra HY-1302 smoothie maker
1.399 ден
 • Iskra HY-1302 smoothie maker,
  |
 • Моќност: 200-300W,
 • Зафатнина на садот: 0,6л,
 • Ефикасно сечило од нерѓосувачки челик,
 • Бренд: ISKRA. |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.10.2021

Iskra HB 08 Рачен стапен блендер-пасатор
Iskra HB 08 Рачен стапен блендер-пасатор
1.699 ден
 • Iskra HB 08 Рачен стапен блендер
 • Моќност: 400 W
 • Подесување на брзина:2 нивоа
 • Ножеви од нерѓосувачки челик
 • 2 години гаранција

 

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.10.2021

BOSCH Соковник MES 25C0
BOSCH Соковник MES 25C0
8.470 ден
 • BOSCH Соковник MES 25C0
 • Моќност на моторот (max): 700 W
 • Лесно чистење
 • Голем отвор за ставање на цело овошје
 • Волумен на...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.10.2021

ROWENTA MN4010F0 Апарат против комарци
ROWENTA MN4010F0 Апарат против комарци
3.899 ден
ROWENTA MN4010F0 АПАРАТ ПРОТИВ КОМАРЦИ. Технички карактеристики: НАМЕНЕТ ЗА КОРИСТЕЊЕ ВО ЗАТВОРЕНИ ПРОСТОРИИ И НА ОТВОРЕНО ПОВРШИНА НА ПОКРИЕНОСТ 2 000 M² СУПЕРИОРНА UV LED ТЕХНОЛОГИЈА КОЈА Е Е ДО ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.10.2021

PHILIPS HR3740/00 Миксер
PHILIPS HR3740/00 Миксер
2.249 ден
PHILIPS HR3740/00 МИКСЕР ДВОЈНИ МАТАЛКИ – ЗА МЕШАЊЕ И МАТЕЊЕ ТЕСТО НАПОЈУВАЊЕ 450 W ДРЖАЧ ЗА КАБЕЛ ПРЕКИНУВАЧ ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ ТУРБО ФУНКЦИЈА 5 + ТУРБО ПОСТАВКИ ЗА БРЗИНА ДОЛЖИНА НА КАБЕ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.10.2021

 • 1(current)
 • 2
 • 3