text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX IMAGO LED TV-24LE79T2S2 телевизорIDEK000353092
Цена
4.999 ден
VIVAX IMAGO LED TV-24LE79T2S2 телевизор, | 24"/60cm екран, | Макс. резолуција 1366 x 768, Технологија LED, | Гаранција 2 години. |

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.12.2020

VIVAX IMAGO LED TV-24LE79T2S2 телевизор. Карактеристики: екран 24'' / 60 cm, максимална резолуција 1366x768, технологија LED, светлина 185 cd/m2, контраст 3000:1, DVB-T2 H.265 / T / C / DVB-S2, видлив агол (хор.) 178°, видлив агол ( вер.) 178°, гаранција 2 години.
дијагонала 24"/60 cm
резолуција 1366 x 768 (HD+)
технологија LED
Тип на ТВ NON SMART
TV tuner DVB-T2/C/S2
Гаранција 2 год.
Бренд Vivax
Тип на производ Телевизори