text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Д-ЛИНК ДЕС-1024ДIDEK000038569
Цена
3.115  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.10.2020

ДЕС-1024Д, 24-порт свитцх десктоп сизе + Рацк Моунт Кит, МДИ уплинк, халф/фулл дуплеkc, флов цонтрол