text.skipToContent text.skipToNavigation

Xiaomi Redmi Note 7 Neptune Blue 3/32 смартфонIDEK000225951

Цена
10.490 ден
МЕМОРИЈА:3 GB RAM | 32 GB ROM | Поддржување на меморија: 256 GB ЕКРАН: 16.0 cm (6.3 inch) FHD+ Display 12MP + 2MP | 13MP Fr Предна Камера БАТЕРИЈА:4000 mAh Li-polymer ПРОЦЕСОР: Qualcomm Snapdragon...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

МЕМОРИЈА:3 GB RAM | 32 GB ROM | Поддржување на меморија: 256 GB ЕКРАН: 16.0 cm (6.3 inch) FHD+ Display 12MP + 2MP | 13MP Fr Предна Камера БАТЕРИЈА:4000 mAh Li-polymer ПРОЦЕСОР: Qualcomm Snapdragon 660 AIE Processor Splash Proof - Protected by P2i Quick Charge 4.0 Support ГАРАНЦИЈА 24 Месеци
големина на екран 5 "
RAM Меморија 3 GB
Интерна меморија 32 GB
тип на процесор Qualcomm Snapdragon 660 AIE Processor Splash Proof - Protected by P2i
SIM Dual
Оперативен систем Android
Тип на оперативен систем Android 9.0 (Pie)
Боја Сина
Бренд Xiaomi
Тип на производ Смартфон телефони