text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
 • 1(current)
 • 2
42 пронајдени производи
VIVAX Smart TV-32'' телевизор
VIVAX Smart TV-32'' телевизор
10.000  ден
8.099  ден
VIVAX Smart TV- 32S60T2S2SM телевизор дијагонала на екран (81.2 cm) , 1366 x 768, Android TV HD Ready 1366x768pix 200Hz CME, ANDROID 7.1 SMART 1/8GB Wi-Fi, DVB-T2 H.265 HEVC / 264 / DVB-S2 / DVB-...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2020

Panasonic TX-50GX550E Smart Ultra HD 50''-телевизор
Panasonic TX-50GX550E Smart Ultra HD 50''-телевизор
27.999  ден
Panasonic TX-50GX550E Smart Ultra HD 50''-телевизор - 4K Екран:126cm / Резолуција:3840×2160p, 4K-Ultra HD,Smart TV / DVB-T2/C HEVC H.265 / Енергетска класа: A+ / Hotel mode / Влезови: 2x hdmi, 2x ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2020

VIVAX LED TV- 32'' телевизор
VIVAX LED TV- 32'' телевизор
8.000  ден
5.999  ден
VIVAX LED TV- 32S60T2 телевизор /тип на екран LED/ дијагонала на екран (81.2 cm)/Резолуција 720p HD Ready/ не е смарт,односно не поддржува Андроид/Стандардни контраст 4000:1/Време на реакција 5 m...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2020

VIVAX 40'' Android SMART FullHD 40S60T2S2SM телевизор
VIVAX 40'' Android SMART FullHD 40S60T2S2SM телевизор
16.000  ден
11.499  ден
VIVAX Smart 40S60T2S2SM телевизор/ Нов смарт телевизор со Андроид 7.1 овозможува поврзување преку интернет на социјалните мрежи и YouTube. Телевизорот располага со 1 GB работна (RAM) меморија как...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.10.2020

VIVAX Smart TV49S60T2S2SM-49'' телевизор
VIVAX Smart TV49S60T2S2SM-49'' телевизор
19.000  ден
15.999  ден
VIVAX Smart TV 49S60T2S2SM телевизор/Карактеристики на телевизорот: Дијагонала 49"(124 цм) Full HD 1920x1080pix 300Hz CME. Смарт телевизор со оперативен систем ANDROID 7.1 SMART 1/ROM 8GB Wi-Fi.Ди...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2020

VIVAX Smart 43'' TV-43S60T2S2SM FHD телевизор
VIVAX Smart 43'' TV-43S60T2S2SM FHD телевизор
18.000  ден
13.999  ден
VIVAX Smart 43S60T2S2SM телевизор/Дијагонала 43" - 109 cm / Формат на слика 16:9 / Резолуција 1920x1080 / Агол на гледање [° ] 178/Технологија на екранот LED / Тип- TV-a SMART(Андроид 7.1) / TV ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2020

PANASONIC LED TV TX-55GX550E 4K SMART телевизор
PANASONIC LED TV TX-55GX550E 4K SMART телевизор
30.800  ден
PANASONIC LED TV TX-55GX550E 4K SMART телевизор. Големина од 55", 4K UHD SMART телевизор кој ги задоволува и најприбирливите. Совршен дизајн и брз процесор кој овозможува брзо сурфање и гледање на омилените програми и апликации

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.10.2020

Panasonic TX-43GX550E Smart Ultra HD 43''-телевизор
Panasonic TX-43GX550E Smart Ultra HD 43''-телевизор
24.990  ден
Panasonic TX-43GX550E Smart Ultra HD 40''-телевизор--4K Екран:109cm/Резолуција: 3840×2160p, 4K-Ultra HD,Smart TV / DVB-T2/C HEVC H.265/ Енергетска класа A+ Hotel mode / влезови: 2 x hdmi, 2 x usb,...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.10.2020

VIVAX LED TV- 40S60T2S2 Full HD телевизор
VIVAX LED TV- 40S60T2S2 Full HD телевизор
12.000  ден
9.499  ден
VIVAX 40S60T2S2 телевизор/ДИЈАГОНАЛА: 40"/102 CM/ЕКРАН: DIRECT LED / РЕЗОЛУЦИЈА: 1920X1080 (FULL HD)/ТИП НА ТЈУНЕР: DVB-T2 /КОНТРАСТ: 3000:1 /ВРЕМЕ НА ОДЗИВ: 5MS /ПОВРЗУВАЊЕ: 3 X HDMI, 1 X USB, 1 X...

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2020

VIVAX 55UHD122T2S2SM- 55'' 4K UHD Android Smart Телевизор
VIVAX 55UHD122T2S2SM- 55'' 4K UHD Android Smart Телевизор
19.999  ден
VIVAX 55UHD122T2S2SM- 55'' 4K UHD Android Smart Телевизор. Телевизорите ги задоволуваат очекувањата на потрошувачите со нивните одлични перформанси софтверски и хардверски(слика, звучници и целосн...

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.10.2020

VIVAX далечински управувач за LED TV-32LE90/40LE90/32LE90T2/40LE91
VIVAX далечински управувач за LED TV-32LE90/40LE90/32LE90T2/40LE91
1.300  ден
VIVAX далечински управувач за LED TV-32LE90/40LE90/32LE90T2/40LE91 . Далечинските управивачи доаѓаат во оригинална амбалажа и 3 месеци гаранција од овластен увозник за Македонија Паком Компани Скопје.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2020

VIVAX далечински управувач за LED 32LE110T2S2/24LE110T2
VIVAX далечински управувач за LED 32LE110T2S2/24LE110T2
1.300  ден
VIVAX далечински управувач за LED 32LE110T2S2/24LE110T2 . Далечинските управивачи доаѓаат во оригинална амбалажа и 3 месеци гаранција од овластен увозник за Македонија Паком Компани Скопје.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2020

PHILIPS 50PUS7304 Android 50'' -Smart Телевизор
PHILIPS 50PUS7304 Android 50'' -Smart Телевизор
29.999  ден
 • 4K UHD LED Smart TV
 • Дијагонала 50 inch(126cm)
 • 2 Год.гаранција
 • Android Smart IOS
 • Ambilight 3- амбиентално позадинско светло

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 07.10.2020

PHILIPS 55PUS6754 55'' -Smart Телевизор
PHILIPS 55PUS6754 55'' -Smart Телевизор
27.999  ден
 • 4K UHD LED Smart TV
 • Дијагонала 55 inch(139cm)
 • 2 Год.гаранција
 • Philips Smart IOS
 • Ambilight 3- амбиентално позадинско светло

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 07.10.2020

PHILIPS 50PUS6203 50'' -Smart Телевизор
PHILIPS 50PUS6203 50'' -Smart Телевизор
19.999  ден
 • 4K UHD LED Smart TV
 • Дијагонала 50 inch(126cm)
 • 2 Год.гаранција
 • Smart Philips IOS
 • 14 денови законски рок на поврат

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 07.10.2020

PHILIPS 50PUS6754 50'' -Smart Телевизор
PHILIPS 50PUS6754 50'' -Smart Телевизор
23.499  ден
 • 4K UHD LED Smart TV
 • Дијагонала 50 inch(126cm)
 • 2 Год.гаранција
 • Smart Philips IOS
 • Ambilight 3- амбиентално позадинско светло

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 07.10.2020

VIVAX далечински управувач за LED 55UHD120T2S2/65UHD120T2S2
VIVAX далечински управувач за LED 55UHD120T2S2/65UHD120T2S2
1.300  ден
VIVAX далечински управувач за LED 55UHD120T2S2/65UHD120T2S2 , AE0200935. Далечинските управивачи доаѓаат во оригинална амбалажа и 3 месеци гаранција од овластен увозник за Македонија Паком Компани ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2020

VIVAX далечински управувач LCD3202/3760/4260/4760
VIVAX далечински управувач LCD3202/3760/4260/4760
1.300  ден
VIVAX далечински управувач LCD3202/3760/4260/4760. Далечинските управивачи доаѓаат во оригинална амбалажа и 3 месеци гаранција од овластен увозник за Македонија Паком Компани Скопје.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2020

VIVAX далечински управувач за LED TV-32S50D
VIVAX далечински управувач за LED TV-32S50D
1.300  ден
VIVAX далечински управувач за LED TV-32S50D. Далечинските управивачи доаѓаат во оригинална амбалажа и 3 месеци гаранција од овластен увозник за Македонија Паком Компани Скопје.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2020

VIVAX далечински управувач за LED TV-32LE90T2/40LE90T2/40LE91T2
VIVAX далечински управувач за LED TV-32LE90T2/40LE90T2/40LE91T2
1.300  ден
VIVAX далечински управувач за LED TV-32LE90T2/40LE90T2/40LE91T2 . Далечинските управивачи доаѓаат во оригинална амбалажа и 3 месеци гаранција од овластен увозник за Македонија Паком Компани Скопје.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2020

VIVAX далечински управувач за LED 32S55DT2W
VIVAX далечински управувач за LED 32S55DT2W
1.300  ден
VIVAX далечински управувач за LED 32S55DT2W. Далечинските управивачи доаѓаат во оригинална амбалажа и 3 месеци гаранција од овластен увозник за Македонија Паком Компани Скопје.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2020

VIVAX далечински управувач за LED 32LE111T2S2
VIVAX далечински управувач за LED 32LE111T2S2
1.300  ден
VIVAX далечински управувач за LED 32LE111T2S2 , 845.CX509-T171204-0H. Далечинските управивачи доаѓаат во оригинална амбалажа и 3 месеци гаранција од овластен увозник за Македонија Паком Компани Ско...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2020

VIVAX далечински управувач за LED TV-32LE64
VIVAX далечински управувач за LED TV-32LE64
1.300  ден
VIVAX далечински управувач за LED TV-32LE64/32LE64T2 . Далечинските управивачи доаѓаат во оригинална амбалажа и 3 месеци гаранција од овластен увозник за Македонија Паком Компани Скопје.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2020

VIVAX далечински управувач за LED 43UD95SM/49UD95SM/55UD95SM
VIVAX далечински управувач за LED 43UD95SM/49UD95SM/55UD95SM
1.300  ден
VIVAX далечински управувач за LED 43UD95SM/49UD95SM/55UD95SM . Далечинските управивачи доаѓаат во оригинална амбалажа и 3 месеци гаранција од овластен увозник за Македонија Паком Компани Скопје.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2020

VIVAX далечински управувач за LCD TV-32LE76,40LE76,48LE74,55LE75
VIVAX далечински управувач за LCD TV-32LE76,40LE76,48LE74,55LE75
1.200  ден
VIVAX далечински управувач за LCD TV-32LE30,73,74,75,76,40LE74,76,48LE70,74,55LE74,75,74 . Далечинските управивачи доаѓаат во оригинална амбалажа и 3 месеци гаранција од овластен увозник за Македон...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2020

 • 1(current)
 • 2