text.skipToContent text.skipToNavigation
ACER AN515-54-51FY Nitro, NH.Q59EX.031 (15.6 FHD IPS/8GB/i5/512GB SSD/ GTX 1650 4GB) лаптопIDEK000229403
Цена
48.999  ден
ACER AN515-54-51FY Nitro, NH.Q59EX.031 лаптоп. Екран:15.6 FHD IPS 1920x1080p, Процесор: I5-9300H, RAM меморија: 8GB, Капацитет: 512GB SSD , GTX 1650 4GB GDDR5, Оперативен систем:FREE DOS, Боја: црн...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 21.02.2020

ACER AN515-54-51FY Nitro, NH.Q59EX.031 лаптоп. Екран:15.6 FHD IPS 1920x1080p, Процесор: I5-9300H, RAM меморија: 8GB, Капацитет: 512GB SSD , GTX 1650 4GB GDDR5, Оперативен систем:FREE DOS, Боја: црна, гаранција 24 месеци.

Бренд на процесор Intel 
Број на јадра во процесорот
Брзина на процесор 2  GHz
Капацитет SSD 1 512  GB
Модел на графичка карта GeForce GTX 1650 
модел на графички чипови GeForce GTX 1650 
Модел на процесор Intel Core i5-9300H Processor (8M Cache, up to 4.10 GHz) 
Оперативен систем Free Dos 
RAM Меморија 8  GB
Серија на процесор Core I5 
Тип на меморија DDR4 
големина на екран 15  "
тип на графичка картица nVidia 
посебна графичка картица Да 
Бренд Acer 
Тип на производ Лаптопи