text.skipToContent text.skipToNavigation

Villager VLP 5220 штрафилица со 2 БАТЕРИИ 18VID EK000338217

Villager VLP 5220 штрафилица со 2 БАТЕРИИ 18VID: EK000338217

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

7.649 ден

Цена
6.490 ден

Villager VLP 5220 Ударна штрафилица со 2 БАТЕРИИ - 18V(1.5Ah) Опрема: 2 × батерии 1.5 Ah пкуфер со битови и бургии напомена: производот се испорачува/купува со полнач и 2 батерии Тип н...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 03.10.2023

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Villager VLP 5220 Ударна штрафилица со 2 БАТЕРИИ - 18V(1.5Ah) Опрема: 2 × батерии 1.5 Ah пкуфер со битови и бургии напомена: производот се испорачува/купува со полнач и 2 батерии Тип на батерии: Fuse 18 V, Li-ion Напон: 18 V Тип на електро мотор: Електро мотор со четкици Futer: 0.8 - 13 mm Бр.вртежи во празен ход 0 - 450 rpm / 0 - 1600 rpm Обртен момент 40 Nm Маса 3.85 kg Производите подлежат на 1 Година гаранција - повеќе информации за поризводот може да добиете секој работен ден од 8 до 16 часот на контакт телефонот 02 3202 900
тип на производ Акумулаторски одвртувачи
Бренд Villager
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!