text.skipToContent text.skipToNavigation
Villager Ел.косилка Villy 1200 PIDEK000070549
Нашата најниска цена
4.590,00 ден
Villager Ел.косилка Villy 1200 P. Моќност 1200W, широчина на косење 320мм, површина на косење 400м2, висина на косење: 20-60 mm (5 нивоа), Дијаметар на предни и задни тркалца: 140 mm/ 140 mm, капац...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.01.2019

Villager Ел.косилка Villy 1200 P. Моќност 1200W, широчина на косење 320мм, површина на косење 400м2, висина на косење: 20-60 mm (5 нивоа), Дијаметар на предни и задни тркалца: 140 mm/ 140 mm, капацитет на корпата 26 литри, тежина 9kg
Бренд Villager
Тип на производ Косилка