text.skipToContent text.skipToNavigation
Iskra DT2250A Електрична Дувалка за лисјаIDEK000063029
3.490,00 ден
Нашата најниска цена
2.690,00 ден
Iskra DT2250A Електрична Дувалка за лисја

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.04.2019

Iskra DT2250A Електрична Дувалка за лисја
Моќност во вати 3000W
Бренд Iskra
Тип на производ Смукалка за лисја